Eşya Depolama hizmeti eşyalarını atmaya kıyamayan veya eşyaların belirli bir süre depolarda muhafaza edilmesi gereken durumlarda yeni bir yer kiralamak yerine depolama hizmeti veren firmalardan destek alınabilir. Eşya depolanmasına ihtiyacı olan kişiler güvenilir ellere eşyalarını teslim etmek için depolama işini yapacak firmalarla iletişime geçmeleri gerekir.

 

eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama, Eşyanın Saklanması İçin Kiralanacak Depolar

Eşyaların evden alınmasından depo alanına götürülmesine kadar tüm nakliye hizmetleri de firma tarafından verilir. İş anlaşması yapılırken depolanacak eşyaların zarar görmeden taşınması için ambalajlanması yine firma tarafından yapılarak eşyaların kalış süresine göre ve taşıma işlemlerine göre fiyatlandırma yapılır. Eşyalar için sigorta yapılır ve depoda tutulduğu süre boyunca taşınma ve saklanma aşamasında eşyaya gelebilecek zarar firmanın sorumluluğundadır.

parça eşya taşıma

 

Herhangi bir sebeple şehir dışına gitmek ve eşyalarını şehir dışına götürmek yerine eşya depolama hizmetiyle depolarda saklanması için hizmet alabilirler. Eşyalar için yeni bir kiralanmasına gerek kalmadan ahşap ambalajlarda muhafaza edilecek eşyalar için depolara konulur. Eşyalar müşteri tekrar eşyasını isteyene kadar muhafazası yapılır ve süre bitiminde müşterinin uygun gördüğü yere teslimat işleri de yine firma tarafından nakliyesi yapılır.

Eşyaların Depolanması Nasıl Yapılır

Eşyalar adresten alınır ve müşterinin eşyalarına ayrılacak depolarda ambalajı açılmadan depoya istiflenmesi sağlanır. Ahşap kasalarda eşya depolama için ambalajlı bir şekilde duran eşyaların kira bedeli de uygun fiyatlarla sağlanır. Eşyalar için yeni bir yer kiralanmasına gerek kalmadan eşyalar firmanın emaneti altında tutulur.